Loading in Progress...

Corners Predictions

DataTeamsPrediction
2019-05-22
13:15
Gor Mahia Fc
Vihiga United FC

Kenya - Premier League
2019-05-22
12:00
SK Dynamo Ceske Budejovice U21
FC Zlin U21

Czech Republic - U21 League
2019-05-22
12:00
Tobol Kostanay
Kaisar Kyzylorda

Kazakhstan - Cup
2019-05-22
11:00
Sofapaka
Chemelil

Kenya - Premier League
2019-05-22
11:00
Chiangmai United
Ayutthaya United

Thailand - League 2
2019-05-22
10:00
Vissel Kobe
Nagoya Grampus Eight

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
Guangzhou Evergrande Taobao
Daegu FC

AFC - Champions League
2019-05-22
10:00
Shonan Bellmare
Consadole Sapporo

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
Melbourne Victory
Hiroshima Sanfrecce FC

AFC - Champions League
2019-05-22
10:00
Sagan Tosu
FC Tokyo

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
Matsumoto Yamaga
Gamba Osaka

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
V-Varen Nagasaki
Yokohama F. Marinos

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
Adelaide Comets
Adelaide Raiders

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
10:00
Cerezo Osaka
Oita Trinita

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
Gyeongnam
Johor Darul Takzim

AFC - Champions League
2019-05-22
10:00
Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai

Japan - League Cup
2019-05-22
10:00
Kashima Antlers
Shandong Luneng

AFC - Champions League
2019-05-22
09:30
Brisbane Strikers
Redlands United

Australia NPL - Queensland
2019-05-22
09:30
Queensland Lions FC
Gold Coast United

Australia NPL - Queensland
2019-05-22
09:30
Brisbane Olympic United SSC
Magpies Crusaders FC

Australia NPL - Queensland
2019-05-22
09:30
South Melbourne
Langwarrin SC

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:30
Moreland Zebras
Westgate FC

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:30
Eltham Redbacks FC
Altona Magic

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:30
Sydney United 58 FC
Blacktown City

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:30
Geelong Rangers SC
St. Albans Saints

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:30
Brisbane City
Sunshine Coast

Australia NPL - Queensland
2019-05-22
09:15
Sutherland Sharks
Manly United

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:15
Peninsula Power
Eastern Suburbs SC Brisbane

Australia NPL - Queensland
2019-05-22
09:15
Maitland Fc
Charlestown City Blues

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:00
Weston Workers Bears Fc
Valentine Phoenix

Australia - FFA Cup Qualifiers
2019-05-22
09:00
FC Ordabasy
Atyrau

Kazakhstan - Cup
2019-05-22
08:30
Lokomotiv Moscow
Ural Sverdlovsk Oblast

Russia - Cup
2019-05-22
00:30
Union La Calera
Atletico Mineiro

CONMEBOL - Copa Sudamericana
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-22
00:30
Bragantino SP
Figueirense

Brazil - Serie B
11-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-22
00:30
Union Espanola
Sporting Cristal

CONMEBOL - Copa Sudamericana
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
15
1T: 8
2T: 7
2019-05-22
00:30
Rionegro Aguilas
Independiente

CONMEBOL - Copa Sudamericana
12-13
1T: 7-8
2T: 5-6
2019-05-21
22:15
River Plate (Uru)
Colon de Santa Fe

CONMEBOL - Copa Sudamericana
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-21
22:15
Criciuma
Guarani SP

Brazil - Serie B
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-21
22:15
Universidad Catolica Quito
Melgar

CONMEBOL - Copa Sudamericana
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-21
22:15
Royal Pari FC
Macara

CONMEBOL - Copa Sudamericana
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-21
20:00
El Geish
Al Ittihad (EGY)

Egypt - Premier League
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-21
20:00
Wadi Degla
Haras El Hodood

Egypt - Premier League
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
4
1T: 2
2T: 2
2019-05-21
20:00
ENPPI
Misr Lel Makasa

Egypt - Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-21
20:00
Al Masry
El Entag El Harby

Egypt - Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 10
2T: 2
2019-05-21
20:00
Smouha Sporting Club
Petrojet

Egypt - Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-21
19:00
Al Ittihad (KSA)
Al Wahda (UAE)

AFC - Champions League
4-5
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-21
18:45
Vitesse Arnhem
Groningen

Netherlands - Promotion Playoff
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-21
18:45
Paris FC
Lens

France - Ligue 1
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-21
18:45
St Patrick's Athletic FC
Derry City

Ireland - Premier
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
4
1T: 4
2T: 0
2019-05-21
18:00
Ituano FC U20
Palmeiras U20

Brazil - U20
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
13
1T: 1
2T: 12
2019-05-21
18:00
Valur/Kh U19
Ibv/Kfs/Kfr U19

Iceland - U19 League
7-7
1T: 2-3
2T: 4-5
2019-05-21
18:00
Zob Ahan
Al Nasr (KSA)

AFC - Champions League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-21
18:00
Ia/Kari U19
Breidablik/Augnablik U19

Iceland - U19 League
8-9
1T: 2-3
2T: 6-6
2019-05-21
18:00
Fram U19
Grindavik/Gg U19

Iceland - U19 League
4-5
1T: 2-3
2T: 1-2
2019-05-21
18:00
Cherno More
Beroe Stara Zagora

Bulgaria - First League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-21
17:30
Universitatea Cluj
Sportul Snagov

Romania - Liga II
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-05-21
17:00
Trakai
Fk Panevezys

Lithuania - A Lyga
13-14
1T: 5-6
2T: 8-9
2019-05-21
17:00
GAIS
Vasteras Sk

Sweden - Superettan
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
15
1T: 7
2T: 8
2019-05-21
17:00
Skovshoved
Frem

Denmark - 2nd Division
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-21
17:00
Degerfors
Dalkurd FF

Sweden - Superettan
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-21
16:30
Arsenal Kiev
Olimpik Donetsk

Ukraine - Premier League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-21
16:30
FC Utrecht
Heracles Almelo

Netherlands - Promotion Playoff
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
2019-05-21
16:30
Levadia Tallinn
Nomme Kalju

Estonia - Meistriliiga
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-21
16:00
Elverum
Stabaek

Norway - Cup
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
8
1T: 4
2T: 4
2019-05-21
15:30
Reipas Lahti
Mipk

Finland - Kakkonen
6-7
1T: 1-1
2T: 5-6
2019-05-21
15:30
NK Ponikve
Jadran Porec

Croatia - 3. HNL
4-5
1T: 2-3
2T: 1-2
2019-05-21
15:30
FK Jelgava
Fk Jpfs/ Spartaks Jurmala

Latvia - Virsliga
5-6
1T: 4-5
2T: 1-2
2019-05-21
15:30
Hermannstadt
Botosani

Romania - Liga 1
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-21
15:30
FS METTA LU
Metalurgs Liepaja

Latvia - Virsliga
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-21
15:00
DRB Tadjenant U21
CS Constantine U21

Algeria - Youth U21 League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 2
2T: 4
2019-05-21
15:00
Levski Sofia
CSKA Sofia

Bulgaria - First League
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
11
1T: 7
2T: 4
2019-05-21
15:00
FK Atlantas
Palanga

Lithuania - A Lyga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-21
15:00
MO Bejaia U21
CR Belouizdad U21

Algeria - Youth U21 League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
4
1T: 2
2T: 2
2019-05-21
15:00
CABB Arreridj U21
Olympique de Medea U21

Algeria - Youth U21 League
3-4
1T: 1-2
2T: 1-2
2019-05-21
15:00
NA Hussein Dey U21
JS Kabylie U21

Algeria - Youth U21 League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-21
15:00
USM Bel Abbes U21
MC Alger U21

Algeria - Youth U21 League
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
3
1T: 1
2T: 2
2019-05-21
15:00
NA Hussein-Dey
JS Kabilye

Algeria - Ligue 1
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-21
15:00
JS Saoura
ES Setif

Algeria - Ligue 1
3-4
1T: 1-2
2T: 1-2
2019-05-21
15:00
USM Alger U21
MC Oran U21

Algeria - Youth U21 League
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 0
2T: 5
2019-05-21
15:00
Usm Bel Abbes
MC Alger

Algeria - Ligue 1
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-21
15:00
USM Alger
MC Oran

Algeria - Ligue 1
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-21
15:00
Cabb Arreridj
Olympique de Medea

Algeria - Ligue 1
2-3
1T: 1-2
2T: 1-2
2019-05-21
15:00
AS Ain M'lila
AC Paradou

Algeria - Ligue 1
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
12
1T: 8
2T: 4
2019-05-21
15:00
DRB Tadjenant
CS Constantine

Algeria - Ligue 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-21
15:00
MO Bejaia
CR Belouizdad

Algeria - Ligue 1
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-21
15:00
Botev Plovdiv
Ludogorets 1947

Bulgaria - First League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-21
14:00
Desna
Vorskla Poltava

Ukraine - Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
14
1T: 2
2T: 12
2019-05-21
14:00
Chornomorets Odessa
Karpaty Lviv

Ukraine - Premier League
3-4
1T: 1-1
2T: 2-3
2019-05-21
14:00
Lokomotiv Tashkent
Al Rayyan SC (QAT)

AFC - Champions League
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-21
12:00
FC Midtjylland (Reserves)
Vejle BK Kolding (Reserves)

Denmark - Reserve League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-5
2019-05-21
11:00
Ba Ria Vung Tau
Tien Giang FC

Vietnam - 2nd Division
3-4
1T: 1-2
2T: 2-2
2019-05-21
10:00
Elizabeth Downs SC
Metrostars

Australia - FFA Cup Qualifiers
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
2019-05-21
10:00
Jeonbuk Motors
Buriram United

AFC - Champions League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-21
10:00
Urawa Red Diamonds
Beijing Guoan

AFC - Champions League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-21
10:00
Sydney FC
Kawasaki Frontale

AFC - Champions League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-21
10:00
Shanghai Sipg
Ulsan Hyundai FC

AFC - Champions League
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
2019-05-21
09:30
St. George Saints
APIA Leichhardt Tigers

Australia - FFA Cup Qualifiers
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-21
09:30
Croydon Kings
Adelaide City

Australia - FFA Cup Qualifiers
10-11
1T: 4-5
2T: 6-6
5
1T: 2
2T: 3
2019-05-21
09:30
Mounties Wanderers FC
Dulwich Hill

Australia - FFA Cup Qualifiers
5-6
1T: 3-4
2T: 1-2
2019-05-21
09:30
Adelaide Victory
Adelaide Olympic

Australia - FFA Cup Qualifiers
4-5
1T: 1-2
2T: 3-3
2019-05-21
09:00
Lambton Jaffas
Broadmeadow Magic

Australia - FFA Cup Qualifiers
13-14
1T: 4-5
2T: 8-9
13
1T: 7
2T: 6
2019-05-21
08:00
Khanh Hoa II
Da Nang II

Vietnam - 2nd Division
5-6
1T: 2-3
2T: 3-3
2019-05-21
08:00
Gia Dinh
Long An FC

Vietnam - 2nd Division
4-5
1T: 1-2
2T: 3-3
2019-05-21
00:15
Guayaquil City
Sd Aucas

Ecuador - Serie A
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
2019-05-21
00:10
Central Cordoba
Almagro BA

Argentina - Primera B Nacional
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-21
00:00
Coban Imperial
Malacateco

Guatemala - Liga Nacional
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-20
23:00
Remo PA
Ypiranga

Brazil - Serie C
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
2019-05-20
23:00
Ferroviario AC Fortaleza
Globo Futebol Clube

Brazil - Serie C
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-20
23:00
Itabaiana
Interporto

Brazil - Serie D
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
2019-05-20
23:00
Brusque
Sport Club Gaucho

Brazil - Serie D
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-20
23:00
CRB Maceio
Coritiba

Brazil - Serie B
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-20
22:30
Sportivo Luqueno
Deportivo Capiata

Paraguay - Division Profesional
7-8
1T: 3-4
2T: 4-4
2019-05-20
22:00
Chabab Rif Hoceima
Youssoufia Berrechid

Morocco - Botola Pro
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-20
22:00
MAT Tetouan
Raja Casablanca

Morocco - Botola Pro
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-20
22:00
Mouloudia d'Oujda
FAR Rabat

Morocco - Botola Pro
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-20
22:00
Olympic Safi
Kawkab Marrakech

Morocco - Botola Pro
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-20
19:15
Hafnarfjordur
Valur Reykjavik

Iceland - Premier League
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-20
19:15
KR Reykjavik
Hk Kopavogur

Iceland - Premier League
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
9
1T: 4
2T: 5
2019-05-20
19:15
Grindavik
Fylkir

Iceland - Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-5
14
1T: 6
2T: 8
2019-05-20
19:00
Finn Harps
Shamrock Rovers

Ireland - Premier
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-05-20
19:00
Al Ahli Jeddah (KSA)
Pakhtakor Tashkent

AFC - Champions League
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-20
19:00
Albacete
Granada CF

Spain - Segunda Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-20
18:45
Bray Wanderers
Galway FC

Ireland - Division 1
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-20
18:45
Univ. College Dublin
Cork City

Ireland - Premier
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-20
18:45
Dundalk
Bohemians FC

Ireland - Premier
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-20
18:30
Acassuso
Cd Uai Urquiza

Argentina - Primera B Metropolitana
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-20
18:30
Cd Uai Urquiza
Almirante Brown

Argentina - Primera B Metropolitana
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
14
1T: 3
2T: 11
2019-05-20
18:30
Cd Riestra
Ca Colegiales

Argentina - Primera B Metropolitana
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
6
1T: 3
2T: 3
2019-05-20
18:30
Lazio
Bologna

Italy - Serie A
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
10
1T: 7
2T: 3
2019-05-20
18:30
Ca San Telmo
All Boys

Argentina - Primera B Metropolitana
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
11
1T: 7
2T: 4
2019-05-20
18:30
CA Ituzaingo
General Lamadrid

Argentina - Primera C Metropolitana
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
9
1T: 2
2T: 7
2019-05-20
18:00
Al Ain (UAE)
Esteghlal

AFC - Champions League
2-3
1T: 0-1
2T: 1-2
2019-05-20
18:00
Fjolnir/Vaengir U19
Vikingur Reykjavik U19

Iceland - U19 League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 6
2T: 5
2019-05-20
18:00
Astra Giurgiu
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

Romania - Liga 1
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-20
18:00
Al Duhail SC (QAT)
Al-Hilal (KSA)

AFC - Champions League
12-13
1T: 7-8
2T: 5-6
2019-05-20
18:00
HK Ymir Kopavogur U19
Stjarnan/Kfg U19

Iceland - U19 League
7-7
1T: 1-1
2T: 6-6
2019-05-20
17:00
Brondby IF
FC Midtjylland

Denmark - Superliga
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-20
17:00
Ankaragucu
Sivasspor

Turkey - Super League
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-05-20
17:00
IFK Norrkoping
Sundsvall

Sweden - Allsvenskan
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-20
17:00
Ullern Fc
Mjondalen IF II

Norway - 3rd Division
5-5
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-20
17:00
Erzurum BB Spor
Fenerbahce

Turkey - Super League
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-20
17:00
Brommapojkarna
Jonkopings Sodra

Sweden - Superettan
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-20
17:00
Verdal
Rosenborg II

Norway - 3rd Division
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-20
17:00
Ik Brage
Syrianska Fc

Sweden - Superettan
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-20
17:00
Ostersunds FK
Orebro

Sweden - Allsvenskan
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-20
17:00
Prespa Birlik
IFK Malmo

Sweden - 2nd Div. Vastra Gotaland
3-4
1T: 0-1
2T: 3-3
2019-05-20
17:00
AIK Solna
Falkenbergs

Sweden - Allsvenskan
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-20
17:00
IFK Gothenburg
Hammarby

Sweden - Allsvenskan
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-20
17:00
Molde Fk
Viking FK

Norway - Eliteserien
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-20
16:45
Borussia Dortmund U19
Schalke 04 U19

Germany - Bundesliga U19
6-7
1T: 3-4
2T: 3-3
5
1T: 3
2T: 2
2019-05-20
16:30
Persepolis
Al Sadd (QAT)

AFC - Champions League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 3
2T: 10
2019-05-20
16:00
Rudes
Slaven Koprivnica

Croatia - 1. HNL
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
2019-05-20
16:00
Sogndal IL II
Stromsgodset IF II

Norway - 3rd Division
6-6
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-20
16:00
Rubin Kazan
Anzhi Makhachkala

Russia - Premier League
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-20
16:00
Fk Dainava
FK Minija Kretinga

Lithuania - 1 Lyga
11-11
1T: 5-5
2T: 6-6
2019-05-20
15:30
Tekstilshchik Ivanovo
Pskov 747

Russia - 2nd Division
13-14
1T: 9-10
2T: 4-5
15
1T: 8
2T: 7
2019-05-20
15:30
KTP
Jaro

Finland - Ykkonen
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 2
2T: 6
2019-05-20
15:30
FC Lahti
HJK Helsinki

Finland - Veikkausliiga
8-9
1T: 5-6
2T: 3-3
2019-05-20
15:30
KPV
HIFK

Finland - Veikkausliiga
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
7
1T: 0
2T: 7
2019-05-20
15:30
Ilves
IFK Mariehamn

Finland - Veikkausliiga
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
5
1T: 3
2T: 2
2019-05-20
15:30
VPS Vaasa
RoPS Rovaniemen

Finland - Veikkausliiga
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-20
15:30
Seinajoen JK II
Sc Kufu-98

Finland - Kakkonen
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
5
1T: 2
2T: 3
2019-05-20
15:00
Banga Gargzdai
Fc Stumbras Ii

Lithuania - 1 Lyga
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
7
1T: 3
2T: 4
2019-05-20
15:00
FK Chertanovo II
FK Luki-Energiya

Russia - 2nd Division
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-20
15:00
Wolfsburg U19
VfB Stuttgart U19

Germany - Bundesliga U19
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-20
15:00
ACS Petrolul 52 Ploiesti
ACS Poli Timisoara

Romania - Liga II
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
2019-05-20
14:30
Odd Ballklubb Ii
Asane

Norway - 2nd Division
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
2019-05-20
14:00
Viborg FF (Reserves)
Vendsyssel FF (Reserves)

Denmark - Reserve League
9-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-20
14:00
HNK Hajduk II
BSK Bijelo Brdo

Croatia - 2. HNL
10-11
1T: 4-5
2T: 6-6
2019-05-20
14:00
Silkeborg IF (Reserves)
Hobro IK (Reserves)

Denmark - Reserve League
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
6
1T: 1
2T: 5
2019-05-20
13:00
1. FC Slovacko U21
FK Mlada Boleslav U21

Czech Republic - U21 League
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
10
1T: 7
2T: 3
2019-05-20
12:00
Dukla Prague U21
MFK Karvina U21

Czech Republic - U21 League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
13
1T: 5
2T: 8
2019-05-20
12:00
Esbjerg fB (Reserves)
Ob (Reserves)

Denmark - Reserve League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 6
2T: 5
2019-05-20
12:00
Aalborg BK (Reserves)
Lyngby BK (Reserves)

Denmark - Reserve League
3-3
1T: 1-2
2T: 1-2
2019-05-20
11:00
FK Teplice U21
SK Dynamo Ceske Budejovice U21

Czech Republic - U21 League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 5
2T: 5
2019-05-20
11:00
FC Lori Yerevan
FC Pyunik

Armenia - Premier League
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-20
11:00
Sigma Olomouc U21
AC Sparta Praha U21

Czech Republic - U21 League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
15
1T: 7
2T: 8
2019-05-20
11:00
FC Banik Ostrava U21
FC Hradec Kralove U21

Czech Republic - U21 League
14-15
1T: 6-7
2T: 8-9
17
1T: 7
2T: 10
2019-05-20
11:00
FC Zlin U21
1. FK Pribram U21

Czech Republic - U21 League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
4
1T: 2
2T: 2
2019-05-20
11:00
Slovan Liberec U21
FC Zbrojovka Brno U21

Czech Republic - U21 League
16-17
1T: 5-6
2T: 10-11
2019-05-20
11:00
Arsenal Kiev II
FC Zorya Luhansk (Reserves)

Ukraine - Youth Championship U21
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
2019-05-20
10:30
Bucheon FC 1995
Busan l'Park

Korea Republic - K League Challenge
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-20
10:30
Kingston City
Hume City FC

Australia NPL - Victoria
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-20
10:30
Gwangju FC
Seoul E-land FC

Korea Republic - K League Challenge
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-05-20
10:00
FK Teplice U21
SK Dynamo Ceske Budejovice U21

Czech Republic - U21 League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-20
09:00
Vysocina Jihlava U21
SK Slavia Praha U21

Czech Republic - U21 League
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-20
08:15
Kingston City FC U20
Hume City FC U20

Australia - National Youth League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
7
1T: 4
2T: 3
2019-05-20
01:06
Club Leon
CF America

Mexico - Primera Division
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-20
00:00
CD Junior Barranquilla
Deportes Tolima

Colombia - Primera A
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-20
00:00
Managua Fc
Cd Walter Ferreti

Nicaragua - Primera Division
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-20
00:00
Union San Felipe
CD Nublense

Chile - Primera B
10-11
1T: 3-4
2T: 6-7
10
1T: 3
2T: 7
2019-05-20
00:00
Los Angeles Galaxy
Colorado Rapids

USA - Major League Soccer
3-3
1T: 1-2
2T: 1-2
2019-05-19
23:30
Olmedo
Mushuc Runa

Ecuador - Serie A
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
2019-05-19
23:30
Dallas
Los Angeles FC

USA - Major League Soccer
4-5
1T: 2-3
2T: 2-2
2019-05-19
23:30
Blooming
Sport Boys (Bol)

Bolivia - Primera Division
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
23:00
Blooming
Sport Boys (Bol)

Bolivia - Primera Division
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
23:00
Club Sol de America
Cerro Porteno

Paraguay - Division Profesional
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-19
22:00
Atletico Acreano
Sao Jose RS

Brazil - Serie C
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-19
22:00
CD Olimpia
Lobos UPNFM

Honduras - Liga Nacional
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
22:00
Vasco da Gama
Avai

Brazil - Serie A
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-19
22:00
Ceara
Gremio FBPA RS

Brazil - Serie A
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
22:00
Atletico Nacional
Deportivo Cali

Colombia - Primera A
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
21:45
Argentinos Juniors
Boca Juniors

Argentina - Superliga Cup
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
21:30
Nacional (Uru)
Defensor Sporting

Uruguay - Primera Division
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
21:30
Audax Italiano
Curico Unido

Chile - Primera Division
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
21:15
San Jose
Club Destroyers

Bolivia - Primera Division
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
21:15
Tecnico Universitario
Barcelona (Ecu)

Ecuador - Serie A
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
21:15
Alianza FC (El Salvador)
CD Municipal Limeno

El Salvador - Primera Division
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
21:15
Nacional Potosi
Jorge Wilstermann

Bolivia - Primera Division
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
21:00
New York Red Bulls
Atlanta United

USA - Major League Soccer
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
2019-05-19
21:00
Volta Redonda
Paysandu SC (PA)

Brazil - Serie C
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
21:00
Universitario de Deportes
Club Deportivo Municipal

Peru - Primera Division
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
21:00
Gualaceo
Ldu Loja

Ecuador - Serie B
8-9
1T: 2-2
2T: 6-7
2019-05-19
20:45
Sportivo San Lorenzo
General Diaz

Paraguay - Division Profesional
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
20:30
Alianza Universidad
Alianza Lima

Peru - Primera Division
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
7
1T: 5
2T: 2
2019-05-19
20:00
Union La Calera
Union Espanola

Chile - Primera Division
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
20:00
Atletico Venezuela
Estudiantes De Caracas Sc

Venezuela - Primera Division
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
20:00
Monagas SC
Lala Fc

Venezuela - Primera Division
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
20:00
Mineros
Portuguesa FC

Venezuela - Primera Division
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
20:00
Estudiantes de Merida
Deportivo La Guaira

Venezuela - Primera Division
12-13
1T: 7-8
2T: 4-5
18
1T: 13
2T: 5
2019-05-19
20:00
Trujillanos
Zamora FC Barinas

Venezuela - Primera Division
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
20:00
Aragua
Metropolitanos FC

Venezuela - Primera Division
9-10
1T: 4-5
2T: 5-5
2019-05-19
20:00
Academia Puerto Cabello
Deportivo Tachira

Venezuela - Primera Division
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
20:00
Palestino
Cobresal

Chile - Primera Division
7-8
1T: 4-5
2T: 2-3
2019-05-19
20:00
General Velasquez de Puchuncavi
Deportes Vallenar

Chile - Segunda Division
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
20:00
Bolivar
The Strongest

Bolivia - Primera Division
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
20:00
Zulia
Deportivo Lara

Venezuela - Primera Division
14-15
1T: 6-7
2T: 7-8
13
1T: 8
2T: 5
2019-05-19
20:00
Rangers (Chile)
San Luis de Quillota

Chile - Primera B
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
20:00
Universidad Catolica (Chile)
Antofagasta

Chile - Primera Division
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
19:30
Santiago Morning
CD La Serena

Chile - Primera B
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 6
2T: 2
2019-05-19
19:30
Magallanes
Deportes Valdivia

Chile - Primera B
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
19:15
Breidablik
IA Akranes

Iceland - Premier League
13-14
1T: 7-8
2T: 6-6
12
1T: 7
2T: 5
2019-05-19
19:00
Club Always Ready
Oriente Petrolero

Bolivia - Primera Division
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
19:00
Chapecoense
Fortaleza EC (Brazil)

Brazil - Serie A
14-15
1T: 6-7
2T: 8-9
2019-05-19
19:00
SC Internacional Porto Alegre
Centro Sportivo Alagoano U20

Brazil - Serie A
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
19:00
Atletico PR
Corinthians

Brazil - Serie A
10-11
1T: 3-4
2T: 7-8
2019-05-19
19:00
Deportes Recoleta
Arturo Fernandez Vial

Chile - Segunda Division
6-7
1T: 2-3
2T: 4-5
2019-05-19
19:00
Goias
Botafogo RJ

Brazil - Serie A
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
19:00
Orlando City
FC Cincinnati

USA - Major League Soccer
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
19:00
Coquimbo
Deportes Iquique

Chile - Primera Division
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-19
19:00
ABC RN
Botafogo PB

Brazil - Serie C
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-19
19:00
Aurora
Real Potosi

Bolivia - Primera Division
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-05-19
19:00
Esporte Clube Jacuipense
Academica Vitoria

Brazil - Serie D
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
19:00
Fluminense de Feira Futebol Clube
Coruripe AL

Brazil - Serie D
6-7
1T: 4-5
2T: 2-3
2019-05-19
19:00
Cd America De Quito
Delfin SC

Ecuador - Serie A
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
19:00
Juventude
Boa

Brazil - Serie C
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 5
2T: 3
2019-05-19
19:00
Universidad de Chile
Colo Colo

Chile - Primera Division
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
2019-05-19
19:00
America Mineiro
Sport Recife

Brazil - Serie B
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-19
19:00
Moreirense FC
Guimaraes

Portugal - Primeira Liga
11-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
19:00
SC Internacional Porto Alegre
Centro Sportivo Alagoano

Brazil - Serie A
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
19:00
Central SC Caruaru
AA Altos

Brazil - Serie D
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
19:00
Gremio Recreativo Serrano
America FC Paulista

Brazil - Serie D
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-19
19:00
Hercilio Luz Futebol Clube
Associacao Desportiva Itaborai

Brazil - Serie D
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-05-19
18:30
AD Berazategui
Argentino de Quilmes

Argentina - Primera C Metropolitana
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
7
1T: 4
2T: 3
2019-05-19
18:30
Napoli
FC Internazionale

Italy - Serie A
14-15
1T: 6-7
2T: 7-8
15
1T: 4
2T: 11
2019-05-19
18:30
Juventus
Atalanta BC

Italy - Serie A
5-6
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-19
18:30
Boston River
Racing Club de Montevideo

Uruguay - Primera Division
4-5
1T: 1-2
2T: 2-3
2019-05-19
18:30
Platanias FC
OFI Crete

Greece - Super League
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
18:30
Boavista RJ
Foz do Iguacu

Brazil - Serie D
5-5
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-19
18:30
Cerro Largo
CA Progreso

Uruguay - Primera Division
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
10
1T: 4
2T: 6
2019-05-19
18:30
Leandro Niceforo Alem
San Martin de Burzaco

Argentina - Primera C Metropolitana
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
2019-05-19
18:30
Canuelas Fc
Villa San Carlos

Argentina - Primera C Metropolitana
8-9
1T: 2-3
2T: 5-6
2019-05-19
18:30
Uni San Martin
Uni Cesar Vallejo

Peru - Primera Division
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
18:30
Sportivo Italiano
FC Midland

Argentina - Primera C Metropolitana
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
18:30
El Porvenir
Club Lujan

Argentina - Primera C Metropolitana
8-9
1T: 5-6
2T: 2-3
2019-05-19
18:00
Ca Atlanta
CA Talleres Remedios de Escalada

Argentina - Primera B Metropolitana
9-10
1T: 5-6
2T: 3-4
8
1T: 3
2T: 5
2019-05-19
18:00
Bragantino Clube do Para
Floresta EC

Brazil - Serie D
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
18:00
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense U20
Gremio Esportivo Brasil U20

Brazil - U20
3-4
1T: 1-2
2T: 1-2
2019-05-19
18:00
Feralpisalo
Catanzaro

Italy - Serie C
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
12
1T: 6
2T: 6
2019-05-19
18:00
Haukar U19
KR/KV U19

Iceland - U19 League
13-14
1T: 5-6
2T: 8-8
10
1T: 1
2T: 9
2019-05-19
18:00
Cambuur Leeuwaarden
Excelsior

Netherlands - Promotion Playoff
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
18:00
Bodo Glimt
Brann

Norway - Eliteserien
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
16
1T: 9
2T: 7
2019-05-19
18:00
AD Sao Caetano do Sul U20
Esporte Clube Agua Santa U20

Brazil - U20
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
18:00
AD Berazategui
Argentino de Quilmes

Argentina - Primera C Metropolitana
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
18:00
Leandro Niceforo Alem
San Martin de Burzaco

Argentina - Primera C Metropolitana
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
2019-05-19
18:00
Deportivo Merlo
Club Sportivo Barracas

Argentina - Primera C Metropolitana
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
18:00
Cambuur Leeuwaarden
De Graafschap

Netherlands - Promotion Playoff
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
18:00
Cordoba
Gimnastic

Spain - Segunda Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
6
1T: 3
2T: 3
2019-05-19
18:00
CD Lugo
Deportivo La Coruna

Spain - Segunda Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
17:30
Steaua Bucharest
CFR Cluj

Romania - Liga 1
4-5
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-19
17:00
Backa Palanka
Dinamo Vranje

Serbia - Super Liga
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-05-19
17:00
Kasimpasa SK
Torku Konyaspor

Turkey - Super League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
17:00
Trabzonspor
Besiktas JK

Turkey - Super League
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-19
17:00
Antalyaspor
Yeni Malatyaspor

Turkey - Super League
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
17:00
Rad Belgrade
Zemun

Serbia - Super Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
8
1T: 3
2T: 5
2019-05-19
17:00
Crvena Zvezda
FK Napredak

Serbia - Super Liga
7-8
1T: 4-4
2T: 3-4
2019-05-19
17:00
Partizan Belgrade
FK Proleter Novi Sad

Serbia - Super Liga
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
17:00
Cukaricki
Vojvodina

Serbia - Super Liga
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
8
1T: 5
2T: 3
2019-05-19
17:00
Radnicki Nis
Mladost Lucani

Serbia - Super Liga
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
17:00
FK Spartak Subotica
Vozdovac

Serbia - Super Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
17:00
HNK Gorica (Croatia)
Osijek

Croatia - 1. HNL
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
17:00
Stjarnan
Ka Akureyri

Iceland - Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
6
1T: 2
2T: 4
2019-05-19
17:00
Radnik Surdulica
Macva Sabac

Serbia - Super Liga
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
16:30
Huesca
Leganes

Spain - La Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:30
Celta Vigo
Rayo Vallecano

Spain - La Liga
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-05-19
16:30
Getafe
Villarreal CF

Spain - La Liga
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:30
Espanyol
Real Sociedad

Spain - La Liga
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
16:30
Sevilla
Athletic Club Bilbao

Spain - La Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
16:30
Alaves
Girona

Spain - La Liga
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
10
1T: 7
2T: 3
2019-05-19
16:30
Real Valladolid CF
Valencia

Spain - La Liga
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
16:30
Levante UD
Atletico Madrid

Spain - La Liga
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-19
16:30
Huachipato
Universidad de Concepcion

Chile - Primera Division
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
16:30
Tondela
Chaves

Portugal - Primeira Liga
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
16:30
FK Murom
FK Znamya Truda Orekhovo-Zuyevo

Russia - 2nd Division
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
12
1T: 7
2T: 5
2019-05-19
16:30
Real Madrid
Real Betis

Spain - La Liga
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
6
1T: 5
2T: 1
2019-05-19
16:30
Potenza
Catania

Italy - Serie C
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
16:30
Eibar
Barcelona

Spain - La Liga
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-19
16:15
Bala Town
Cardiff Metropolitan University FC

Wales - Premier League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:15
Pirata FC
Academia Cantolao

Peru - Primera Division
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:15
Club Santos Laguna U20
CF Monterrey U20

Mexico - U20 League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 5
2T: 6
2019-05-19
16:00
Salernitana
Venezia

Italy - Serie B
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-19
16:00
CA Porteno
CD Clan Juvenil

Ecuador - Serie B
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Platanias FC
OFI Crete

Greece - Super League
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
AC Monza Brianza 1912
Imolese Calcio 1919

Italy - Serie C
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
Thor U19
Throttur/Sr U19

Iceland - U19 League
4-4
1T: 2-2
2T: 2-2
2019-05-19
16:00
Ka Akureyri U19
Fylkir/Ellioi U19

Iceland - U19 League
4-5
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-19
16:00
Arezzo
ADC Viterbese Castrense

Italy - Serie C
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
6
1T: 3
2T: 3
2019-05-19
16:00
AEK Larnaca
Omonia Nicosia

Cyprus - 1st Division
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
6
1T: 4
2T: 2
2019-05-19
16:00
Don Benito
Granada CF II

Spain - Segunda B Group 4
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
UCAM Murcia
Talavera CF

Spain - Segunda B Group 4
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
RC Recreativo de Huelva
Villanovense

Spain - Segunda B Group 4
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
UD Melilla
Ibiza Eivissa

Spain - Segunda B Group 4
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Atletico Sanluqueno CF
Badajoz

Spain - Segunda B Group 4
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
FC Cartagena
Balompedica Linense

Spain - Segunda B Group 4
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
FC Elva
TJK Legion

Estonia - Esiliiga A
15-16
1T: 9-10
2T: 6-7
2019-05-19
16:00
Jumilla
UD Marbella

Spain - Segunda B Group 4
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
Fc Krasnodar Ii
Torpedo Armavir

Russia - FNL
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
13
1T: 5
2T: 8
2019-05-19
16:00
Alcoyano
Conquense

Spain - Segunda B Group 3
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Viking II
Flint

Norway - 3rd Division
10-10
1T: 4-5
2T: 5-6
10
1T: 4
2T: 6
2019-05-19
16:00
Las Palmas
CF Rayo Majadahonda

Spain - Segunda Liga
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
9
1T: 3
2T: 6
2019-05-19
16:00
SD Ejea
CF Peralada

Spain - Segunda B Group 3
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Cadiz
Osasuna

Spain - Segunda Liga
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
14
1T: 9
2T: 5
2019-05-19
16:00
Alanyaspor
Rizespor

Turkey - Super League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Castellon
Barcelona B

Spain - Segunda B Group 3
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
UE Olot
CE Sabadell FC

Spain - Segunda B Group 3
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
16:00
Valencia-Mestalla
Espanyol II

Spain - Segunda B Group 3
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Badalona
Villarreal B

Spain - Segunda B Group 3
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
UE Cornella
CD Teruel

Spain - Segunda B Group 3
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
7
1T: 5
2T: 2
2019-05-19
16:00
Brodd
Storm FC

Norway - 3rd Division
9-10
1T: 6-6
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Haugesund
Kristiansund Bk

Norway - Eliteserien
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Rosenborg Bk
Mjondalen

Norway - Eliteserien
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Elche CF II
UD Rayo Ibense

Spain - Tercera Division
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
CA Osasuna II
CD Corellano

Spain - Tercera Division
8-9
1T: 2-3
2T: 6-7
14
1T: 6
2T: 8
2019-05-19
16:00
Unionistas de Salamanca CF
Club Rapido de Bouzas

Spain - Segunda B Group 1
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Atletico Madrid B
Las Palmas B

Spain - Segunda B Group 1
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
11
1T: 4
2T: 7
2019-05-19
16:00
CD La Granja
SD Almazan

Spain - Tercera Division
6-7
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-19
16:00
Villareal CF III
CF Torre Levante Orriols

Spain - Tercera Division
3-4
1T: 1-2
2T: 2-3
2019-05-19
16:00
Lorca FC
NV Estudiantes de Murcia CF

Spain - Tercera Division
13-14
1T: 6-7
2T: 7-7
2019-05-19
16:00
La Roda CF
CD Villacanas

Spain - Tercera Division
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
CD Toledo
Mora CF

Spain - Tercera Division
8-9
1T: 5-6
2T: 2-3
2019-05-19
16:00
Real Madrid B
Pontevedra

Spain - Segunda B Group 1
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
16:00
Real Valladolid II
Deportivo La Coruna II

Spain - Segunda B Group 1
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
Stromsgodset If
Tromso

Norway - Eliteserien
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Sarpsborg 08 FF
Ranheim

Norway - Eliteserien
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Lillestrom SK
Odd Bk

Norway - Eliteserien
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Almeria B
San Fernando CD Isleno

Spain - Segunda B Group 4
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
CF Internacional de Madrid
Guijuelo

Spain - Segunda B Group 1
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Celta Vigo B
CF Salmantino

Spain - Segunda B Group 1
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
AD Union Adarve
Ponferradina

Spain - Segunda B Group 1
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
CD Leonesa
Coruxo

Spain - Segunda B Group 1
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Fuenlabrada
CD Burgos

Spain - Segunda B Group 1
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
CD Eldense
CD Olimpic Xativa

Spain - Tercera Division
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Nea Salamis
Apollon Limassol

Cyprus - 1st Division
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-05-19
16:00
UP Langreo
Leioa

Spain - Segunda B Group 2
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
CD Vitoria
Athletic Bilbao B

Spain - Segunda B Group 2
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
CD Calahorra
RS Gimnastica

Spain - Segunda B Group 2
12-13
1T: 7-8
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
Real Racing Club Santander
UD Logrones

Spain - Segunda B Group 2
12-13
1T: 7-8
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Arenas Club de Getxo
Mirandes

Spain - Segunda B Group 2
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
CDA Navalcarnero
San Sebastian Reyes

Spain - Segunda B Group 1
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Galatasaray
Basaksehir

Turkey - Super League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
9
1T: 7
2T: 2
2019-05-19
16:00
Esbjerg FB
FC Copenhagen

Denmark - Superliga
7-8
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
AC Milan
Frosinone

Italy - Serie A
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
12
1T: 8
2T: 4
2019-05-19
16:00
Gijon B
Amorebieta

Spain - Segunda B Group 2
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Cracovia Krakow
Mks Pogon Szczecin

Poland - Ekstraklasa
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Legia Warsaw
Zaglebie Lubin

Poland - Ekstraklasa
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-19
16:00
Piast Gliwice
Lech Poznan

Poland - Ekstraklasa
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
18
1T: 10
2T: 8
2019-05-19
16:00
Lechia Gdansk
Jagiellonia Bialystok

Poland - Ekstraklasa
9-10
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
FK Rostov
Zenit St Petersburg

Russia - Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Real Union Club de Irun
CD Tudelano

Spain - Segunda B Group 2
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
Barakaldo CF
SD Gernika Club

Spain - Segunda B Group 2
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-19
16:00
Izarra
Real Sociedad II

Spain - Segunda B Group 2
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
Lokomotiv Oslo FK
Ready

Norway - 3rd Division
6-6
1T: 3-4
2T: 2-3
2019-05-19
16:00
IBV
Vikingur Reykjavik

Iceland - Premier League
7-8
1T: 2-3
2T: 4-5
2019-05-19
16:00
Club Brugge
Royal Antwerp

Belgium - First Division A
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
16:00
Grorud
Oppsal

Norway - 2nd Division
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
7
1T: 4
2T: 3
2019-05-19
16:00
Melhus IL
Tiller Idrettslag

Norway - 3rd Division
4-5
1T: 2-2
2T: 2-3
2019-05-19
16:00
Genk
Standard Liege

Belgium - First Division A
6-7
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-19
16:00
Gent
Anderlecht

Belgium - First Division A
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
20
1T: 8
2T: 12
2019-05-19
16:00
Follo
Drobak Frogn

Norway - 3rd Division
3-4
1T: 1-1
2T: 2-3
2019-05-19
15:30
Djurgardens IF
Elfsborg

Sweden - Allsvenskan
12-13
1T: 4-5
2T: 8-9
2019-05-19
15:30
Osters If
Mjallby

Sweden - Superettan
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
15:30
Sk Traeff
Nordstrand

Norway - 3rd Division
2-2
1T: 0-0
2T: 2-2
2019-05-19
15:30
Pepo Lappeenranta
Nurmijarven JS

Finland - Kakkonen
7-7
1T: 3-4
2T: 3-4
5
1T: 3
2T: 2
2019-05-19
15:30
GNK Dinamo Zagreb II
NK Hrvatski Dragovoljac

Croatia - 2. HNL
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 6
2T: 6
2019-05-19
15:30
Gbk Kokkola
VPS-J Akatemia

Finland - Kakkonen
8-8
1T: 6-6
2T: 2-2
2019-05-19
15:30
Mikkelin Palloilijat
Fc Kiffen

Finland - Kakkonen
7-8
1T: 3-3
2T: 4-5
8
1T: 4
2T: 4
2019-05-19
15:30
Pallohonka
Gnistan

Finland - Kakkonen
12-13
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-19
15:15
Leyton Orient (n)
AFC Fylde

England - FA Trophy
4-5
1T: 2-3
2T: 1-2
2019-05-19
15:15
AFC Fylde
Leyton Orient

England - FA Trophy
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
8
1T: 3
2T: 5
2019-05-19
15:00
CA Porteno
CD Clan Juvenil

Ecuador - Serie B
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
12
1T: 8
2T: 4
2019-05-19
15:00
Sturm Graz
Red Bull Salzburg

Austria - Bundesliga
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-19
15:00
St Polten
LASK Linz

Austria - Bundesliga
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
15:00
Varnamo
Landskrona

Sweden - Division 1 Sodra
3-4
1T: 2-3
2T: 1-1
2019-05-19
15:00
Reus Deportiu
Malaga

Spain - Segunda Liga
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
15:00
Austria Vienna
Wolfsberger AC

Austria - Bundesliga
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
2019-05-19
15:00
Gjellerasen
Tromso IL II

Norway - 3rd Division
3-3
1T: 2-2
2T: 1-1
2019-05-19
15:00
Fc Slutsksakhar
FK Dnyapro

Belarus - Premier League
5-5
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-19
15:00
Trollhattan
Atvidabergs FF

Sweden - Division 1 Sodra
4-5
1T: 1-2
2T: 3-4
2019-05-19
15:00
MTK Budapest
Honved

Hungary - NB 1
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-19
15:00
Debrecen
Paksi SE

Hungary - NB 1
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
8
1T: 5
2T: 3
2019-05-19
15:00
Club Lleida Esportiu
Ontinyent CF

Spain - Segunda B Group 3
8-9
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
15:00
Carlstad United
Karlstad Bk

Sweden - Division 1 Norra
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-19
15:00
Haladas
MOL Vidi FC

Hungary - NB 1
5-6
1T: 2-3
2T: 3-4
2019-05-19
15:00
Diosgyor
Ujpest

Hungary - NB 1
11-12
1T: 3-4
2T: 8-9
2019-05-19
15:00
TJ Sokol Zapy
Prevysov

Czech Republic - 3. Liga
6-7
1T: 3-3
2T: 3-4
2019-05-19
15:00
Puskas FC Academy
Ferencvaros

Hungary - NB 1
13-14
1T: 7-8
2T: 6-7
2019-05-19
15:00
FK Slavoj Trebisov
MSK Zilina II

Slovakia - Liga II
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
15:00
Penafiel
Leixoes

Portugal - LigaPro
13-14
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-19
15:00
Varda SE
Mezokovesd-Zsory SE

Hungary - NB 1
3-3
1T: 1-2
2T: 1-2
2019-05-19
15:00
FC Metalist 1925 Kharkiv
Zirka

Ukraine - Persha Liga
10-11
1T: 9-9
2T: 1-2
2019-05-19
15:00
Kobra Kharkiv
Inhulets Petrove

Ukraine - Persha Liga
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-19
14:45
FC Oss
Sparta Rotterdam

Netherlands - Promotion Playoff
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
2019-05-19
14:30
Carrarese
Pisa Sporting Club

Italy - Serie C
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
14:30
Hajduk Split
Istra 1961

Croatia - 1. HNL
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
14:30
Potenza
Catania

Italy - Serie C
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
11
1T: 7
2T: 4
2019-05-19
14:30
Vardar Skopje
Fk Pobeda

Macedonia - 1st League
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
14:30
KF Shkupi
Fk Renova

Macedonia - 1st League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
14:30
Belasica
Rabotnicki Skopje

Macedonia - 1st League
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
14:30
Admira Wacker (Am)
St Polten (Am)

Austria - Regionalliga Ost
7-8
1T: 4-5
2T: 3-4
2019-05-19
14:30
FK Makedonija Gjorve Petrov
Sileks Kratovo

Macedonia - 1st League
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
14:30
Shkendija
Akademija Pandev

Macedonia - 1st League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
14:30
AC Monza Brianza 1912
Imolese Calcio 1919

Italy - Serie C
10-11
1T: 6-7
2T: 4-5
12
1T: 7
2T: 5
2019-05-19
14:15
Eibar
Barcelona

Spain - La Liga
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-19
14:00
Nykopings BIS
FC Linkoping

Sweden - Division 1 Norra
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
13
1T: 6
2T: 7
2019-05-19
14:00
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
MLKS Znicz Biala Piska

Poland - 3rd Liga
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
15
1T: 7
2T: 8
2019-05-19
14:00
Metallurg Lipetsk
Zvezda Ryazan

Russia - 2nd Division
12-13
1T: 5-6
2T: 7-8
2019-05-19
14:00
Sao Paulo
Bahia BA

Brazil - Serie A
12-13
1T: 6-7
2T: 6-7
2019-05-19
14:00
FC Obolon-Brovar
FK Prykarpattia Ivano-Frankivsk

Ukraine - Persha Liga
5-5
1T: 4-5
2T: 0-1
2019-05-19
14:00
Kilmarnock
Rangers

Scotland - Premier League
11-12
1T: 5-6
2T: 6-7
11
1T: 5
2T: 6
2019-05-19
14:00
SC FC Voluntari SA
Dunarea Calarasi

Romania - Liga 1
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
14:00
Gefle IF
If Sylvia

Sweden - Division 1 Norra
8-9
1T: 5-6
2T: 3-4
2019-05-19
14:00
Ahrobiznes Volochysk
FC Hirnyk-Sport Komsomolsk

Ukraine - Persha Liga
11-12
1T: 4-4
2T: 7-8
2019-05-19
14:00
Dnipro-1
Kolos Kovalivka

Ukraine - Persha Liga
12-13
1T: 4-5
2T: 7-8
2019-05-19
14:00
Vejle Boldklub
Hobro

Denmark - Superliga
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
14:00
Celtic
Hearts

Scotland - Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
14:00
Dinamo Bryansk
FK Salyut

Russia - 2nd Division
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 3
2T: 6
2019-05-19
14:00
Hibernian
Aberdeen

Scotland - Premier League
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
5
1T: 1
2T: 4
2019-05-19
14:00
Virtus Vecomp Verona
Rimini

Italy - Serie C
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
2019-05-19
14:00
Pahang FA
Perak FA

Malaysia - Super League
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
5
1T: 0
2T: 5
2019-05-19
14:00
Assyriska Ff Sodertalje
Motala

Sweden - 2nd Div. Sodra Svealand
9-10
1T: 4-4
2T: 5-6
2019-05-19
14:00
Covilha
Mafra

Portugal - LigaPro
8-9
1T: 3-4
2T: 4-5
4
1T: 4
2T: 0
2019-05-19
14:00
UD Oliveirense
Arouca

Portugal - LigaPro
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
14:00
Farense
Academico de Viseu

Portugal - LigaPro
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
10
1T: 6
2T: 4
2019-05-19
14:00
Pacos de Ferreira
CD Cova Piedade

Portugal - LigaPro
10-11
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
14:00
Varzim
Academica

Portugal - LigaPro
9-10
1T: 3-4
2T: 5-6
12
1T: 8
2T: 4
2019-05-19
14:00
Estoril
Famalicao

Portugal - LigaPro
10-11
1T: 5-6
2T: 5-6
6
1T: 5
2T: 1
2019-05-19
14:00
Pors Grenland If
Madla

Norway - 3rd Division
2-3
1T: 1-2
2T: 1-1
2019-05-19
14:00
Racing FC Union Letzebuerg
Etzella Ettelbruck

Luxembourg - Nationale Division
5-6
1T: 2-2
2T: 3-4
2019-05-19
14:00
Volyn Lutsk
FC Rukh Vynnyky

Ukraine - Persha Liga
6-7
1T: 3-4
2T: 3-4
2019-05-19
14:00
FC Zorya Luhansk
Shakhtar Donetsk

Ukraine - Premier League
11-11
1T: 4-5
2T: 6-7
12
1T: 5
2T: 7
2019-05-19
14:00
Leknes
Skjetten

Norway - 3rd Division
3-3
1T: 1-1
2T: 2-2
2019-05-19
14:00
Mjolner
Kjelsas

Norway - 2nd Division
10-11
1T: 3-4
2T: 7-8
2019-05-19
14:00
FC Zorya Luhansk
Olimpik Donetsk

Ukraine - Premier League
10-11
1T: 5-6
2T: 4-5
2019-05-19
14:00
FC Metalist 1925 Kharkiv
Inhulets Petrove

Ukraine - Persha Liga
12-13
1T: 8-9
2T: 3-4
2019-05-19
14:00
Real Oviedo CF
Numancia

Spain - Segunda Liga
9-10
1T: 4-5
2T: 4-5
2019-05-19
14:00
Bryne Fk
Byaasen Toppfotball

Norway - 2nd Division
5-6
1T: 3-4
2T: 1-2
2019-05-19
13:40
Navbahor Namangan
Metalourg Bekabad

Uzbekistan - Oily Liga
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
8
1T: 3
2T: 5
2019-05-19
13:30
Arsenal Tula
FK Krasnodar

Russia - Premier League
7-8
1T: 3-4
2T: 4-5
10
1T: 2
2T: 8
2019-05-19
13:30
FC Heidenheim
Ingolstadt

Germany - Bundesliga 2
10-11
1T: 4-5
2T: 6-7
14
1T: 8
2T: 6
2019-05-19
13:30
Greuther Furth
St Pauli

Germany - Bundesliga 2
8-9
1T: 3-4
2T: 5-6
2019-05-19
13:30
Dusseldorf-West
SpVg Schonnebeck

Germany - Oberliga Niederrhein
6-7
1T: 2-3
2T: 4-4
2019-05-19
13:30
FSV Duisburg
FC Monheim

Germany - Oberliga Niederrhein
8-9
1T: 3-4
2T: 5-5
2019-05-19
13:30
Arminia Bielefeld
Holstein Kiel

Germany - Bundesliga 2
12-13
1T: 5-6
2T: 6-7
14
1T: 8
2T: 6
2019-05-19
13:30
Bochum
Union Berlin

Germany - Bundesliga 2
11-12
1T: 5-6
2T: 5-6
9
1T: 4
2T: 5
2019-05-19
13:30
Hamburger SV
Duisburg

Germany - Bundesliga 2
9-10
1T: 4-5
2T: 5-6
2019-05-19
13:30
Dynamo Dresden
SC Paderborn 07

Germany - Bundesliga 2
11-12
1T: 6-7
2T: 5-6
2019-05-19
13:30
Jahn Regensburg
SV Sandhausen 1916

Germany - Bundesliga 2
11-12
1T: 4-5
2T: 6-7
2019-05-19
13:30
FC Magdeburg
FC Koln

Germany - Bundesliga 2
5-6
1T: 2-3
2T: 2-3
2019-05-19
13:30
SV Darmstadt 98
Erzgebirge Aue

Germany - Bundesliga 2
8-9
1T: 4-5
2T: 4-5